0

طراحی سایت شرکتی و خدماتی

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های مرتبط با تجارت با هدف گسترش تجارت و ارتباطات آنلاین و تعامل شرکت ها صورت می گیرد. با آگاهی از ویژگی های یک سایت خوب و بهینه و متناسب با نیاز شرکت می توان سایتی کاربرپسند با قابلیت جذب بصری کاربران طراحی نمود.در کل تخصص شرکت های طراحی سایت باید بگونه ای باشد تا علاوه بر طراحی سایت طبق سلیقه مشتریان، مواردی که در طراحی سایت نیاز به وجودشان نیست و یا وجودشان تاثیر منفی روی سایت و کسب و کار خواهد داشت را به مشتریان گوشزد نمایند.

گالری و نمونه کار

دارای سیستم گالری پیشرفته و نمونه کاری برای معرفی بهتر تخصص و خدمات شما

انواع اسلایدر

امکان انواع اسلایدر گرافیکی و متحرک و انواع باکس های تبلیغی و اطلاع رسانی

پروفایل کاربری

دارای پروفایل کاربری برای مشتریان جهت مشاهده یا ویرایش و وضعیت سفارشات

فرم ساز

دارای فرم ساز پیشرفته برای طراحی انواع فرم های ساده یا چند مرحله ای

پرداخت

تعریف انواع روش های پرداخت ماننده پرداخت در محل یا اتصال به درگاه های بانکی

انواع محتوا

تعریف و انتشار انواع خبر و مقاله متنی همراه با هر نوع مدیا از جمله تصویر، ویدئو و …

ساختار نامحدود

تعریف نامحدود انواع صفحات (درباره ما، خدمات، گالری، اخبار، تماس با ما و …)

انواع منو

تعریف انواع منوهای آبشاری و مگامنو همراه با انواع مختلف طرح بندی صفحات وب سایت

درخواست سفارش طراحی سایت شرکتی

جدیدترین نمونه کار ها

چرا طراحی سایت شرکتی؟

زمانی که شما برای معرفی محصولات و خدماتتان دست به طراحی سایت می زنید مزایای زیادی را برای کسب و کارتان به ارمغان می آورید زیرا توضیح جزئیات محصولات و خدمات باعث می شود مشتریان زیادی به سمت شما جذب شوند و یک اعتماد دو طرفه بین شما و مشتریانتان ایجاد گردد و نتیجه این اعتماد افزایش نرخ فروش شما است و شما یک برند به همگان معرفی خواهید شد.

برای طراحی سایت شرکتی چه ویژگیهایی را به شما ارائه خواهیم کرد ؟

ما با کمک یک سیستم قدرتمند به نام وردپرس و افزونه حرفه ای آن برایتان یک سایت شرکتی زیبا رو طراحی می‌کنیم، تا بتونید خدمات خودتون به سراسر ایران و جهان معرفی کنید.

ما با توجه به نیازهای شما میتونیم انواع صفحات رو برای وب سایت شما تعریف کنیم مثل صفحات نمونه کارها یا خدمات شما ، گالری تصویر ، اخبار ، وبلاگ، تماس با ما ، معرفی اعضاء  و… 

درباره ظاهر سایت از مشتری نظرسنجی کرده و به دلخواه او کار می‌کنیم مگر اینکه مشتری طرح را به سلیقه ما بگذارد که همواره سعی داریم بهترین طرح را به مشتری ارئه کنیم .

شما میتوانید امکانات زیادی رو به سایت شرکتی خود اضافه کنید مثل چت و پشتیبانی آنلاین ، انواع فرم ، استعلام قیمت ، صدور پیش فاکتور ، معرفی اعضاء ، ویزیت آنلاین(مخصوص پزشکان) و…

یکی از مسائلی که بیشترین اهمیت را دارد، بحث امنیت است. در واقع اگر در طراحی سایت شرکتی و خدماتی امنیت را رعایت نکنید مسلما با شکست مواجه خواهید شد. 
مسلما با کدنویسی استاندارد و صحیح. اگر در کدنویسی خود بی‌دقتی کنید ممکن است با یک شکاف امنیتی بزرگ در آینده رو به رو شوید. یا اگر افزونه‌هایی را نصب کنید که از استاندارد خوبی برخوردار نباشند، به راحتی می‌توانید مورد حمله قرار گیرید. پس لطفا در طراحی سایت نهایت دقت را به کار ببرید و پس از آن نیز با ابزارهای آنلاین و افزونه‌های معتبر، امنیت سایت شرکتی و خدماتی را تامین کنید.

برای مدیریت سایت شرکتی و خدماتی خود ما به شما آموزش های لازم رو خواهیم داد و در این مسیر همواره پشتیبان شما در مواجه با مشکلات احتمالی در سایت شما خواهیم بود.

درخواست سفارش طراحی سایت شرکتی