0

طراحی رابط کاربری وب و اپلیکیشن

رابط کاربری UI مخفف کلمه User Interface است به ظاهر اپلیکیشن – وب سایت، طراحی یک ظاهر و رابط کاربری زیبا برای وب سایت قطعا در فروش و جذب مخاطب اون بسیار تاثیر داره و ما در طراحی UI بر روی خوش آیند سازی حس کاربر زمانی که وارد سایت میشه تا زمانی که خرید میکنه و تبدیل به مشتریان وفادار شما میشن کار میکنیم ، طراحی رابط کاربری مناسب علاوه بر سرعت بخشیدن به فرایند انجام کار و جلب رضایت مشتری باعث صرفه جویی در هزینه های کلی نیز خواهد شد.

بررسی و شناخت کاربر

بررسی درخواست های مشتری و همچنین نیاز بازار و جمع آوری اطلاعات موردنیاز از کاربران

رعایت زیبایی و سادگی

طراحی زیبا اما به دور از پیچیدگی و دشواری برای کاربرها که در سریعترین زمان نیاز خود را برطرف کنند

طراحی به روز

بهره گیری از متد و طراحی به روز برای ایجاد یک طرح نهایی جذاب، کارآمد و کاربر پسند

پیاده سازی ایدۀ اولیه

ایجاد Wireframe اولیه برای رسیدن به محل مناسب برای عناصر و ساختار کلی با در نظر گرفتن نیازهای شما

درخواست سفارش طراحی رابط کاربری

جدیدترین نمونه کار ها

چرا طراحی رابط کاربری؟

 

تجربه نشون داده اگه یک طرح با توجه به نیازهای کاربر و شناخت بازار طراحی بشه قطعا میتونه کاربرهای زیادی رو جذب کنه، طراحی یک رابط کاربری اصولی و مناسب هم تا حد زیادی این کار و برای صاحبین وب سایت ها و اپلیکیشن ها انجام میده و رنگ و لعاب جدید و کاربردی تری به اون کسب و کار میده، و این کار از آزمون و خطا در مرور زمان جلوگیری میکنه و دیده شدن وب سایت یا اپلیکیشن شما رو دو چندان میکنه .

برای طراحی رابط کاربری چه ویژگیهایی را به شما ارائه خواهیم کرد ؟

هدف از طراحی یک رابط کاربری اینه که باید دارای نظم و ساختاری روشن و مشخص باشه، که کاربران بتوانن اون رو براحتی درک کنن. ما سعی داریم چیزهای که ارتباط بیشتری باهم دارند رو در کنار هم قرار بدیم و دسته‌بندی مشخص داشته باشید. در یک نگاه به محصول، کاربر باید بتواند بخش‌های مختلف را تشخیص بدهد. باید بداند برای رفع هر یک از نیازهای خود به کدام بخش مراجعه کند.

ما بررسی میکنیم ببینیم مخاطبان چه نیازهایی دارند، و هر آنچه که اطلاعات جمع آوری کرده ایم گاهی تمامی آن به کار نمی آید و می بایست از تحقیقات انجام شده در مورد قشر مخاطبین، آن مواردی را استخراج کرد که نیاز آنهاست و دقیقا باید هدفمند عمل کرد. همچنین ما با بررسی تحقیقاتی که قبلا رقبا در این حوزه انجام داده اند می توانیم مسیر طولانی تحقیقات را کوتاه تر کرده و با بررسی موارد موفق در بین رقبا الگوهای کاری آنها را کشف و در تحقیقات در نظر گرفت.

بعد از نیاز سنجی و بررسی ما یک شمای کلی از طرح ایجاد میکنیم که شامل استخوان بندی وب سایت یا اپلیکیشن میشه. طرحی که در این مرحله طراحی می شود، همان بخش های اصلی وب سایت یا اپلیکیشنه که در قالب یک طرح اولیه استخوان بندی سایت (Layout) توسط طراح با نظر مشتری طراحی میشه . در این مرحله، در واقع ما به یک جمع بندی کلی در مورد مکان عناصر، نوع عناصر و ساختار کلی طرح میرسیم.

در این مرحله، با در نظر گرفتن تمامی سه مرحله بالا، طراحی طرح گرافیکی سایت یا اپلیکیشن انجام می شه و پیاده سازی و نحوه نمایش عناصر نشان داده می شه. این مرحله در واقع همان طرح گرافیکی سایت پیاده سازی می شود که شامل رنگها، آیکون ها، متن ها و نیز افکت ها و … است.

طرح نهایی با مشتری چک میشه و موارد جزئی که نیاز به اصلاح داشت برطرف خواهد شد و در نهایت طرح به شما تحویل خواهد داده شد .

درخواست سفارش طراحی رابط کاربری