0

طراحی سایت‌ وردپرس تخصص ماست

 

اگر تاکنون رویای داشتن سایت و راه اندازی کسب و کارتان را در سرتان داشتید اکنون زمان آن رسیده که با طراحی سایت‌ وردپرس به رویای خود جامه عمل بپوشانید. وردپرس راهی است سریع برای طراحی سایت حرفه ای و کارآمد که با آن می توانید براحتی خدمات خود را از طریق دنیای گسترده اینترنت در معرض دید همگان قرار دهید. با داشتن سایت دلخواهتان، موتورهای جست و جو شما را یک برند به دنیا معرفی خواهند کرد.

طراحی سایت آموزشی

فروش و برگزاری دوره های حضوری و آنلاین

طراحی سایت فروشگاهی

فروش آنلاین انواع محصولات فیزیکی و دیجیتال

طراحی سایت شرکتی

مناسب شرکت ها و موسسات کوچک، متوسط و بزرگ

طراحی سایت خدماتی

ارائه و معرفی انواع خدمات درمانی، کلینیک ها و...

آیا میدانستید %۳۰ دنیای وب را سایت های وردپرسی تشکیل دادند؟

 

وردپرس یا worpress یک نرم افزار حرفه ای و اوپن سورس برای طراحی سایت است. سایت های طراحی شده با وردپرس مزایای زیادی از جمله مدیریت آسان، سئو عالی، کاربر پسند بودن را دارند. طراحی سایت با وردپرس به دلیل داشتن قالب های متنوع و افزونه های فراوان آن موجب شده که ۳۰ درصد از دنیای وب را به انحصار خود درآورد.

جدیدترین نمونه کار های طراحی سایت وردپرس ما

ما در استارت آپ ویتامین سعی میکنیم در اجرای طراحی ها مطابق با روز جلو برویم و همچنین به تمام نیازها و ایده های شما گوش جان میدهیم  و در نهایت تمامی آن ها را در قالب یک سایت حرفه ای به شما تحویل خواهیم داد.

با استفاده از تجربیات ما در انجام پروژه های گوناگون سعی بر این داریم تا پیشنهاد راهکارهای مناسب بیشترین بازدهی را برای شما به همراه داشته باشد. کیفیت بالا، زمان و هزینه کمینه جز اولویت های ما برای شماست

زمانی که ما در حال طراحی سایت شما هستیم، همواره با شما در حال تعامل هستیم که در نهایت سایتی که باب میل و دلخواه شماست رو آماده کنیم .

بعد از ساخت سایت شما ما همه موارد برای مدیریت سایت را خدمت شما آموزش خواهیم داد که براحتی بتوانید همه قسمتهای سایت خود را مدیریت کنید.

نگران نباشید بعد از تحویل سایتتان ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و قدم به قدم تا تسلط کامل به سایتتان شما را همراهی می کنیم و تغییرات مدنظرتان را روی سایت اعمال کرده و نحوه اجرا تغییرات را آموزش خواهیم داد.

چه ویژگیهایی را به شما ارائه خواهیم کرد

درخواست سفارش طراحی سایت